Агенція нерухомості «Ваш Ковчег»

Керівництво компанії "Ваш Ковчег" в особі засновника Босовика Сергія Михайловича з перших років незалежності України активно створювало та розвивало ринок нерухомості міста Чернівці. У 1997 році спільно з іншими ріелторами Буковини було організовано перше професійне агентство нерухомості, яке в 2004 році було реорганізовано в існуюче, в результаті чого виник новий бренд, що діє на християнських засадах - Агентство Нерухомості "Ваш Ковчег", яке сьогодні є лідером на ринку нерухомості м. Чернівці. У тісній співпраці з колегами-друзями, які сьогодні представляють п'ять відомих агентств нерухомості нашого міста, робота з формування ринку нерухомості переросла у партнерські відносини, що дозволяє нашим співробітникам користуватися єдиною базою даних, а нашим клієнтам – уп'ятеро швидше реалізовувати свої плани. Мета роботи кожного співробітника нашого агентства - вирішити поставлене клієнтом завдання, що є успіхом агентства в цілому.

Великий професійний досвід співробітників агентства, гнучкий підхід до роботи з клієнтами та колегами-ріелторами, постійний пошук компромісів під час вирішення суперечливих питань, чітке дотримання законодавства та юридичних норм – ось що відрізняє діяльність АН "Ваш Ковчег" на ринку нерухомості.

Професійна підтримка фахівців компанії на ранніх стадіях розвитку проектів дозволяє успішно їх реалізувати і створює передумови їх подальшого високоефективного функціонування.

Послуги

За час свого існування АН "Ваш Ковчег" опанувала специфіку роботи у всіх сегментах ринку нерухомості. Сьогодні ми активно працюємо на ринку земельних ділянок житлового, комерційного, промислового призначення, продажу об'єктів у новобудовах, виробничій нерухомості. Як і раніше, ефективно обслуговуємо клієнтів на вторинному ринку житла. Наша компанія упевнено впроваджує передові технології, відома своїм інноваційним підходом до бізнесу. Клієнти, які скористалися нашими послугами, звертаються до нас знову та рекомендують нас колегам та друзям.

Компанія надає низку послуг:

 • посередницькі послуги при купівлі, продажу, обміні та оренді нерухомості;
 • юридичний супровід, включаючи правові консультації;
 • оформлення та реєстрація угод, представлення інтересів клієнтів у спорах у сфері нерухомості;
 • оформлення ексклюзивних договорів;
 • консалтинг на ринку нерухомості;
 • співпраця із забудовниками та інвесторами;
 • девелопмент та інвестиції у нерухомість;
 • довірче управління нерухомістю;
 • створення концепцій комплексного розвитку територій (котеджні селища, житлові мікрорайони та ін.);
 • проведення аналітичних досліджень щодо індивідуальних запитів клієнтів, регулярний моніторинг стану ринку нерухомості;
 • інвестиційний консалтинг, включаючи оцінку інвестиційної привабливості проектів та залучення інвесторів та співінвесторів;
 • продаж заміської нерухомості;
 • послуги з дизайну, ремонту та оздоблення приміщень та ін;

Стиль роботи

Стиль роботи нашої компанії відрізняє діловий та індивідуальний підхід до вирішення всіх без винятку завдань. Ми завжди домагаємось довіри клієнтів, надаючи послуги високої якості.

Сьогодні штат співробітників компанії, представлений фахівцями різних профілів, здатний вирішувати будь-які питання у сфері нерухомості та будівництва, застосовуючи комплексний підхід, нестандартне мислення та новаторство.

Відмінною особливістю компанії "Ваш Ковчег" є наявність професійної команди ріелторів, що спираються на власні ресурси в інженерно-технічній, економічній, юридичній та архітектурній сферах.

Бездоганна репутація серед клієнтів, колег та представників влади гарантує індивідуальний підхід, всебічну увагу та турботу, а також конфіденційність та безпеку угоди.

Принципи роботи з клієнтом

АН "Ваш Ковчег" у своїй діяльності сповідує філософію: практично будь-яку ідею можна реалізувати – для цього необхідно лише володіти мистецтвом мислити.

Головне для нас у настрої продавця – щоб він не думав, що він продешевив, був упевнений, що з нашою допомогою ухвалив правильне рішення.

Головне для нас у настрої покупця – щоб він не шкодував про втрачений найкращий об'єкт, про який ми йому не розповіли, щоб він був упевнений, що не переплатив за об'єкт, оскільки ми провели ефективні переговори з власником.

Ми продаємо вміння відстоювати інтереси замовника на всіх етапах процесу купівлі чи продажу. Ми відпрацьовуємо його довіру та беремо плату за реалізацію його надії на найефективніше вирішення проблеми на ринку нерухомості.

Існує продукт – наша послуга. Навіть якщо ми доведемо його до високоякісного стану, то все одно будемо продовжувати працювати над поліпшенням.

Все до чого ми торкаємось – продається.

+380 (50) 150-55-55
+380 (98) 350-55-55

м. Чернівці, вул. Головна, 101